Dostawa i zwroty

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku złamań i urazów liczy się czas i sprawność działania, dlatego standardowe zamówienia realizujemy do 2 dni roboczych. W przypadku zamówień indywidualnych czas realizacji może wydłużyć się do 4 dni roboczych. Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost, co gwarantuje szybką i wygodną dostawę. Zwroty realizujemy zgodnie z zapisami regulaminu.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

Jeśli martwisz się, że Twoje zamówienie nie dojdzie na czas - napisz do nas lub zadzwoń, postaramy się zdążyć!

 

Dbamy o środowisko, dlatego nie używamy plastiku ani folii. Wszystkie produkty wysyłamy w kartonowych opakowaniach nadających się do recyklingu lub ponownego użycia.Koszty dostawy

Paczkomat - 13 zł

Paczkomat pobranie - 17 zł

Przesyłka kurierska - 18 zł

Przesyłka kurierska za pobraniem - 22zł

 

 


 

Odbiór osobisty

Zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego istnieje możliwość odbioru osobistego w Mysłowicach lub Zawierciu. Prosimy o zaznaczenie tej opcji w trakcie składania zamówienia oraz napisanie w komentarzu o preferowanym terminie odbioru zamówienia. Nasz zespół zweryfikuje zamówienie i wyśle wiadomość z potwierdzeniem czy dany termin odbioru jest możliwy.

 
OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY 

 sprzedaży produktu nabytego za pośrednictwem Sklepu Internetowego

ubranienazlamanie.pl

Pobierz

Zwracane produkty, należy odesłać na adres:

dressup.com.pl sp. z o.o.
ul. Graniczna 92a

41-408 Mysłowice

 


POUCZENIA DOTYCZĄCE KORZYSTANIA
Z PRAWA DO ODSTĄPIENIA UMOWY SPRZEDAŻY PRODUKTU

nabytego za pośrednictwem Sklepu Internetowego

ubranienazlamanie.pl

 

  1. Mają Państwo prawo odstąpić od umowy sprzedaży zawartej za pośrednictwem Sklepu Internetowego w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Wyjątki od tej reguły określa regulamin dostępny na stronie Sklepu Internetowego.
  2. Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w fizyczne posiadanie towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w fizyczne posiadanie towarów.
  3. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
  4. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie odbioru informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).
  5. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  6. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy standardowy sposób dostarczenia oferowany przez nas), bez zbędnej zwłoki, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa do odstąpienia od niniejszej umowy.
  7. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towarów lub do czasu dostarczenia nam dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi najwcześniej.
  8. Proszę odesłać lub przekazać nam towary nie noszące śladów użytkowania bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o swoim odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towary przed upływem terminu
    14 dni.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl